Zaprezentowana ze strony Brzozowskiego przyśpiewka zbyt konwencjonalny na finałowe miejsce konkursu Eurowizji! Przykre zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała na Eurowizji.

Zaprezentowana ze strony Brzozowskiego przyśpiewka zbyt konwencjonalny na finałowe miejsce konkursu Eurowizji! Przykre zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała na Eurowizji.

Polska na ogół nie fascynowała publiczności w trakcie konkursu Eurowizji i warto rozumieć to. Przeważnie naszym najwybitniejszym osiągnięciem jest awansowanie do występu finałowego, gdzie zajmowaliśmy dalekie lokaty. Eurowizję odroczono w zeszłym roku, gdyż pojawiła się epidemia koronawirusa, która załamała nie tylko Stary Kontynent, ale również całą planetę. Przedstawicielem Polski w trakcie turnieju Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał podekscytować wielbicieli dobrej muzyki piosenką o tytule "The Ride". Bardzo dużo reporterów nie było zachwyconych z wybrania reprezentanta naszej ojczyzny, jednak finalnie do zmiany nie doszło. Przykro iż ponownie byliśmy zobligowani żegnać się z konkursem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji reprezentował nas Rafał Brzozowski, który podczas konkursu Eurowizji nie skłonił ku sobie telewidzów i też dlatego odpadł na etapie półfinału 65. turnieju piosenki europejskiej.

Na pewno telewidzowie z Polski są już niezwykle zblazowani tego typu rezultatem. Trzeba podkreślić, iż "The Ride" a więc piosenka przedstawiona przez Brzozowskiego była po prostu przeciętna. W tym kawałku nie ma nic atrakcyjnego, co może wprawić w zachwycenie fanów dobrej muzyki w Europie. Jest to któraś z kolei odsłona konkursu piosenki europejskiej, podczas którego reprezentant naszego narodu nie potrafi awansować do finałowej fazy. Od paru lat wybór reprezentantów naszego państwa na konkurs piosenki europejskiej nie wychodzi Polakom najlepiej i z pełnym przekonaniem można dostrzec to. Należy więc wierzyć w to, że w kolejnych latach nasz kraj da radę wejść do finałowego pojedynku o zwycięstwo w zawodach europejskiej piosenki. Bardzo ważne w przypadku takiej sytuacji jest to, żeby dobrać właściwego artystę, który będzie umiał rozpalić telewidzów europejskich. W przeciwnej sytuacji następny raz nie będziemy mieć szans do batalii finałowej w turnieju piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy