Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o godzinie 20 odbył się wywiad prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej stało się niezwykle głośno i dalej jest to jeden z głównych tematów pośród rozmaitych tabloidów. To był 1 wspólny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego po wypisaniu się pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas spotkania z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Na rozmowie ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, na podstawie opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym konflikcie w rodzinie królewskiej stoją raczej po stronie królowej Elżbiety II jak i reszty członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Mimo tego nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest nadzwyczajnie odmienne, w zależności od wieku oraz upodobań politycznych. Media brytyjskie podkreślają, iż w przypadku gdy Harry i Meghan zapragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili definitywnie swoją możliwość. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach królewska para poruszyła również sprawę samobójczych myśli Meghan oraz tego, iż książe nie dostrzegał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się generowaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili czwórkę ekspertów interpretujących w publikatorach kwestie rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu dwa dni przed jego emisją. Eksperci, w tym dawniejszy prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, przeanalizowali cały wywiad, zarzucając jednocześnie Winfrey brak profesjonalizmu a z kolei Meghan wykorzystywanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym i Meghan zaprezentowany został w wieczorem w TVN24. Wówczas rozmowę tą obserwowało średnio szacunkowo milion odbiorców. Stacja telewizyjna okazała się wtedy wiceliderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, że wywiad ten tylko potwierdził informacje dotyczące Oprah Winfrey jako redaktorki, która umie wyciągnąć ze swojego rozmówcy wnikliwie wszystko. Uwzględniając niesłychane rewelacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wiele razy. Bezsprzecznie można stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas analizowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy