W inauguracyjnym meczu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 narodowy zespół Czech pokonuje drużynę Polski!

W inauguracyjnym meczu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 narodowy zespół Czech pokonuje drużynę Polski!

Fenomenalne spotkanie narodowej drużyny Czech - porażka zespołu narodowego Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu polskiej kadry nie był zbytnio udany. Oczywiście nasi piłkarze dali radę awansować do fazy pucharowej, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice piłki nożnej z Polski zgodnie uważali, iż zmiana na pozycji selekcjonera jest wymagana. I chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym trenerem kadry narodowej Polski został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym rywalem była czeska reprezentacja narodowa. To było pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i bardzo ważne było to, aby zatriumfować.

Humory w polskiej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były fenomenalne, jednakże weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Już po trzech minutach meczu narodowa reprezentacja Czech bowiem dała radę zdobyć dwie bramki. Było to wielkie zaskoczenie zarówno dla piłkarzy, jak i sympatyków zebranych na stadionie w Pradze. Od pierwszych minut gracze kadry narodowej Czech wyglądali zdecydowanie lepiej od naszych graczy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się zmieni. W drugiej odsłonie meczu polska reprezentacja grała trochę lepiej, jednakże to gracze z Czech strzelili gola numer 3. Strzelcem trzeciego gola w 64. minucie był Kuchta Jan. Nasi zawodnicy próbowali nadrobić straty, ale udało im się strzelić wyłącznie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem spotkania. Należy podkreślić, iż ten pojedynek w wykonaniu kadry narodowej Polski był tragiczny. Z pewnością nie w ten sposób debiut w narodowej kadrze Polski wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Fernando Santos. Reprezentacja Polski będzie się mierzyć z zespołem narodowym Albanii w drugim pojedynku zmagań eliminacyjnych. Polska narodowa kadra bez cienia wątpliwości musi zatriumfować w tym meczu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy