Sporo goli i wygrana Rakowa z piłkarzami Piasta z Gliwic! Fenomenalne starcie w pierwszej kolejce rozgrywek Ekstraklasy!

Sporo goli i wygrana Rakowa z piłkarzami Piasta z Gliwic! Fenomenalne starcie w pierwszej kolejce rozgrywek Ekstraklasy!

Genialne widowisko na murawie gliwickiego Piasta mogli oglądać sympatycy piłkarscy. Lokalna drużyna Piasta Gliwice w niedzielne popołudnie podejmowała na swoim boisku graczy wicemistrza PKO Ekstraklasy. Było to naprawdę silne zestawienie jak na inauguracyjną kolejkę nowej odsłony rozgrywek polskich i bardzo dobrze to podkreślić. Każdy kibic futbolu z naszego kraju bez cienia wątpliwości był zachwycony z śledzenia tego pojedynku. Należy zrozumieć to, że obie drużyny były niesamowicie blisko trzech punktów, a podczas tego spotkania mogliśmy zobaczyć 5 bramek. Finalnie to piłkarze zespołu Rakowa Częstochowa mogli się radować z pierwszego zwycięstwa w nowym sezonie ligi polskiej. Zawodnicy Piasta na premierowy triumf będą musieli poczekać chociaż do drugiej kolejki, ponieważ ponieśli porażkę wynikiem 2 do 3. Ich rywalami w następnej kolejce będą piłkarze Stali Mielec. z pełnym przekonaniem Zawodnicy selekcjonera Fornalika będą pragnęli odkuć się po utracie punktów w inaugurującej kolejce nowego sezonu rozgrywek polskich.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy