Skończyła się przygoda częstochowskiego Rakowa z pucharami europejskimi! Gent był za mocny i pokonał wicemistrza ligi polskiej!

Skończyła się przygoda częstochowskiego Rakowa z pucharami europejskimi! Gent był za mocny i pokonał wicemistrza ligi polskiej!

Rozsądnie brać pod uwagę fakt na początku, że wicemistrz PKO Ekstraklasy całkiem nieźle reprezentował naszą ligę w eliminacjach do europejskich rozgrywek w obecnym sezonie. Z pewnością wicemistrzowie polskiej ligi prezentowali się najprzyjemniej dla oka z grupy drużyn, które rywalizowały o udział w europejskich pucharach. Niestety droga Rakowa Częstochowa się zakończyła, ponieważ Gent okazał się o wiele lepszym rywalem. Starcie numer jeden zawodnicy trenera Marka Papszuna co prawda zwyciężyli rezultatem jeden do zera, jednakże w rewanżowym pojedynku znacznie lepsi byli reprezentanci belgijskiej drużyny. Belgijskie Gent w spotkaniu rewanżowym triumfowało rezultatem 3:0 i zapewniło sobie miejsce zmaganiach Conference League. Mimo przegranego spotkania futbolowi kibice z Polski mogą być zadowoleni z dyspozycji reprezentantów wicemistrza polskiej ligi. Dobrze zwrócić uwagę na fakt, iż pomimo tego że dla tej drużyny to był debiut w kwalifikacjach europejskich to zaprezentowali się genialnie.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy