Okaz bardzo słabej dyspozycji mistrza Polski w rozgrywkach naszej ligi! Górnik Zabrze pokonał warszawiaków wynikiem jeden do zera!

Okaz bardzo słabej dyspozycji mistrza Polski w rozgrywkach naszej ligi! Górnik Zabrze pokonał warszawiaków wynikiem jeden do zera!

Bez żadnych wątpliwości w obecnie trwających rozgrywkach polskiej ligi warszawska Legia radzi sobie słabo. gracze Legii to aktualni mistrzowie ligi polskiej i należy o tym pamiętać, a aktualnie zajmują pozycję w spadkowej strefie. Spotkanie z Górnikiem miało finalnie zakończyć fatalną passę Warszawiaków, jednakże i w tym przypadku brakło zgrania do tego, aby wywalczyć pełną pulę punktów. Piłkarze Górnika Zabrze od pierwszych minut pojedynku wyglądali na fenomenalnie przygotowanych i podczas pierwszej odsłony drużyna gości nie dała rady im się przeciwstawić. Piłkarze Górnika Zabrze po pierwszej odsłonie tego meczu wygrywali rezultatem 2:0 i wiele na to wskazywało, iż nadchodzi kolejna z rzędu klęska mistrza polskiej Ekstraklasy. Lecz zawodnicy Legii na starcie następnej połowy pojedynku zaczęli atakować i byli w stanie doprowadzić do remisowego wyniku. Dzięki tym zdarzeniom piłkarscy kibice zgromadzeni na stadionie mogli liczyć na niesamowite emocje w końcówce starcia.

I niewątpliwie ostatnie chwile tego meczu były bardzo fascynujące. Głównie za sprawą formy zawodników Górnika Zabrze, którzy na koniec zwyciężyli ten mecz. Bramkę dającą zwycięstwo strzelił w samej końcówce Krzysztof Kubica, który potrafił wykorzystać fenomenalne podanie w wykonaniu Janzy. Rozsądnie również wziąć pod uwagę to, że swojego premierowego gola po transferze do naszej Ekstraklasy ustrzelił zdobywca mistrzostwa świata sprzed siedmiu lat, czyli Podolski. Nie da się ukryć, że to była niezwykła chwila dla tego gracza. Natomiast Legia przegrała siódmy mecz pod rząd i aktualnie znajduje się na pozycji 17. w ligowej klasyfikacji. Należy zwrócić uwagę na to, iż to jest niezwykle kiepski rezultat, jak na aktualnego mistrza Polski. Jeśli Legia z Warszawy wciąż chciałaby grać w polskiej Ekstraklasie to jej piłkarze powinni powrócić do dobrej formy. W przeciwnym wypadku mistrz polskich rozgrywek sensacyjnie zostanie zdegradowany do niższej ligi.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy