Ogromne emocje w ostatnich minutach batalii z wicemistrzami Europy! Szymański Damian zdobył gola i został okrzyknięty herosem reprezentacji Polski!

Ogromne emocje w ostatnich minutach batalii z wicemistrzami Europy! Szymański Damian zdobył gola i został okrzyknięty herosem reprezentacji Polski!

Od prawie dekady jesteśmy świadomi faktu, że polska narodowa drużyna grająca w pojedynkach na byłym stadionie dziesięciolecia jest niesamowicie trudna do powstrzymania. Naprawdę naprawdę rzadko ponosimy porażki na tym stadionie i rozsądnie zrozumieć, iż duża zasługa w tym futbolowych kibiców z Polski. Gdy Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesła reprezentanci naszej kadry dostają dodatkowego zastrzyku umiejętności. Zawodnicy selekcjonera Sousy Paulo w zmaganiach kwalifikacyjnych do światowych mistrzostw prezentują się do tej pory nieźle, ale ich dyspozycja jest daleka od ideału. W środowy wieczór naszych zawodników czekał niezwykle ciężki test, jakim był na pewno mecz z zespołem Anglii. To jak ciężkim oponentem w historii batalii naszej narodowej kadry są angielscy piłkarze ma świadomość tego każdy piłkarski wielbiciel z naszego kraju. Jednak w tym momencie nie mogliśmy sobie pozwolić na zwątpienie, gdyż najistotniejsze było zgarnięcie największej ilości punktów.

Przed tym starciem polska narodowa kadra była od samego początku skazywana na klęskę. Bardzo dobrze bez cienia wątpliwości brać pod uwagę fakt, iż gracze z Polski z reguły naprawdę mocno się motywują na mecze z dużo potężniejszymi. Podobnie było w tym meczu i trzeba zaznaczyć, przez chwilę mogliśmy nawet pomyśleć, że polska drużyna mogłaby powalczyć o zwycięstwo z Anglią. dla kadry narodowej Polski to było niesamowicie ciężkie spotkanie i bez najmniejszych wątpliwości warto ich pochwalić za walkę do ostatnich minut. W sytuacji, kiedy bramkę w minucie osiemdziesiątej zdobył Kane Harry zdawało się, że to może być koniec marzeń o korzystnym rezultacie. Reprezentacja Polski finalnie nie zamierzała się poddać i cały czas szukała szansy na strzelenie bramki. Piłkarz ateńskiego AEK-u Damian Szymański w doliczonym czasie gry, który doliczył arbiter ustrzelił gola na wagę remisowego wyniku. To była z pewnością genialna okoliczność w przypadku tego uzdolnionego zawodnika. Na koniec drużyna Polski była w stanie wyłuskać rezultat remisowy na warszawskim stadionie podczas meczu z angielską narodową drużyną i takim sposobem w dalszym ciągu posiada duże szanse na promocję do światowych mistrzostw w Katarze.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy