Niesamowite spotkanie narodowej drużyny Czech - porażka polskiej narodowej drużyny w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Niesamowite spotkanie narodowej drużyny Czech - porażka polskiej narodowej drużyny w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Ubiegły mundial w wykonaniu polskiej kadry narodowej nie był za bardzo udany. Polscy zawodnicy rzecz jasna dali radę wywalczyć awans do pucharowej fazy, jednak nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Fani futbolu z Polski zgodnie uważali, iż wymagana jest zmiana na pozycji szkoleniowca. I właśnie z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski, a jego pierwszym ważnym oponentem była czeska kadra narodowa. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle ważne było to, by zwyciężyć.

Nastroje w naszej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, jednakże weryfikacja przyszła bardzo szybko. Kadra narodowa Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole już po 3 minutach starcia. Zarówno dla piłkarzy, jak i sympatyków zgromadzonych na trybunach w Pradze to było ogromne zaskoczenie. Od pierwszego gwizdka arbitra zawodnicy narodowego zespołu Czech prezentowali się dużo lepiej od polskich zawodników i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie się to zmieni. Polska narodowa kadra prezentowała się trochę lepiej w drugiej odsłonie tego spotkania, jednak to Czesi strzelili gola numer 3. Kuchta Jan był zdobywcą trzeciego gola w 64. minucie starcia. Zawodnicy polskiej reprezentacji udało im się zdobyć wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem spotkania. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż ten mecz w wykonaniu drużyny Polski był kiepski. Portugalski trener Santos na pewno nie tak debiut w narodowej reprezentacji Polski. Polska drużyna w drugim starciu eliminacji zmierzy się z albańską kadrą. Bez wątpienia w tym pojedynku nasza kadra musi zatriumfować.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy