Jeden z najbardziej bramkostrzelnych skrzydłowych w historii futbolu światowego odchodzi do PSG! Leo Messi nie jest już piłkarzem Dumy Katalonii!

Jeden z najbardziej bramkostrzelnych skrzydłowych w historii futbolu światowego odchodzi do PSG! Leo Messi nie jest już piłkarzem Dumy Katalonii!

Ruchy transferowe drużyn futbolowych w ramach pauzy pomiędzy ligowymi zmaganiami z całą pewnością są często ekscytujące. Jednak to, co mieliśmy okazję obejrzeć tego lata zadziwiło niemal wszystkich sympatyków piłki nożnej. Wszyscy byli przekonani, iż Messi Leo zostanie reprezentantem Barcelony do zakończenia swojej przygody z futbolem. FC Barcelona ma jednak problemy finansowe i argentyński piłkarz nie mógł nic zrobić, musiał opuścić klub. PSG jest zespołem, który podjął decyzję, żeby zaoferować kontrakt dla kapitana argentyńskiej reprezentacji. Klub z ligi francuskiej zaproponował zawodnikowi z Argentyny ciekawą ofertę umowy, którą były zawodnik FC Barcelony zaakceptował. Trzeba podkreślić fakt, że to bez cienia wątpliwości kluczowy moment w dziejach światowej piłki nożnej. Futbolowi wielbiciele teraz będą mieli okazję śledzić popisy Lionela Messiego na boiskach we Francji. Na pewno mnóstwo osób zaciekawione będzie tym, w jaki sposób Messi się odnajdzie w nowej drużynie. Lionel Messi utworzy tercet z takimi piłkarzami, jak Kylian Mbappe a także Neymar Jr, co zagwarantować może Paris Saint-Germain ogromną ilość trofeów.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy