Dzielenie konta ze znajomymi może się okazać wyraźnie bardziej zawiłe! Pojawi się wkrótce nowoczesny system weryfikacyjny na Netflix.

Dzielenie konta ze znajomymi może się okazać wyraźnie bardziej zawiłe! Pojawi się wkrótce nowoczesny system weryfikacyjny na Netflix.

Entuzjaści filmowych produkcji a także seriali mogą stać się delikatnie zmartwieni, ponieważ z internetowej sieci przychodzą kiepskie powiadomienia. Platforma VOD nazywana też jako Netflix myśli nad tym by uniemożliwić użytkownikom podzielność kont. To była do tej pory naprawdę dogodna i niesamowicie znana możliwość. Za jeden rachunek reguluje opłaty naprawdę dużo użytkowników i oni mogą być w różnych miejscach. Platforma internetowa VOD Netflix w rozrachunku ostatecznym nie zapowiedziała pełnego obostrzenia kont podziału, jednakże zdecydowała uszykować swego rodzaju uwikłanie. Netflix platforma internetowa VOD planuje to żeby powstrzymać rozdzielenie kont użytkownikom, którzy nie gromadzą się w jednym domu. Będzie widnieć powiadomienie na ekranie telewizora, które ma wymusić na konsumencie potwierdzenie tego, że to właśnie on jest głównym właścicielem. Lider wśród portali VOD zamierza przesyłać potwierdzający kod na zapisany adres zamieszkania albo telefoniczny numer. Osoby korzystające z konta powinni w przypadku jak ten mieć świadomość faktu, iż nastąpią modyfikacje w korzystaniu z portalu internetowego VOD Netflix.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy