Dopiero po ostatnim wyścigu kończącego się sezonu będziemy znali zwycięzce mistrzowskiego tytułu F1! Wygrana Lewisa Hamiltona a także ogromne doznania podczas rundy w Arabii Saudyjskiej!

Dopiero po ostatnim wyścigu kończącego się sezonu będziemy znali zwycięzce mistrzowskiego tytułu F1! Wygrana Lewisa Hamiltona a także ogromne doznania podczas rundy w Arabii Saudyjskiej!

Został już tylko jeden wyścig do skończenia trwającego wciąż sezonu Formuły 1, a sympatycy dyscyplin motorowych nadal nie znają odpowiedzi na najbardziej istotne pytanie. Od kilku sezonów nie było tak w wyścigach w Formule 1, żeby triumfatora światowych mistrzostw poznać dopiero pod koniec ostatniego wyścigu całego sezonu. W tym kontekście obecnie trwający sezon jest bez żadnych wątpliwości rewelacyjny. Dobrze zrozumieć, że w aktualnie trwającym sezonie tylko dwóch zawodników liczyło się w trakcie walki o światowe mistrzostwo. Tutaj mowa oczywiście o Lewisie Hamiltonie z zespołu Mercedesa AMG oraz Verstappenie ze stajni RB Racing. W tym sezonie wciąż panujący mistrz świata napotkał przeciwnika, który może z nim walczyć. Hamilton Lewis miał możliwość, żeby wyrównać się sumą punktów z kierowcom pochodzenia holenderskiego podczas GP Arabii Saudyjskiej i rzeczywiście ta misja udała mu się. O wygraniu tytułu mistrza świata Formuły 1 dzięki rezultatom tego wyścigu będzie decydować ostatni wyścig w tym sezonie.

Bez żadnych wątpliwości forma tych dwóch kierowców na przestrzeni całego sezonu była fantastyczna. Ci dwaj zawodnicy definitywnie odskoczyli pozostałym kierowcom już po pierwszym wyścigu i dali do zrozumienia, kto tak naprawdę ma szansę batalii o tytuł mistrza świata. Inni zawodnicy mieli możliwość jedynie obserwować ich batalię o zwycięstwa w kolejnych GP a także dyskutować o tym kto finalnie wywalczy tytuł mistrzowski. W trakcie trwającego obecnie sezonu mnóstwo było niesamowitych doznań i często miały miejsce kolizje między tymi dwoma fantastycznymi zawodnikami i należy mieć to na uwadze. Mimo ogromnych emocji obaj kierowcy darzą się wzajemnym poszanowaniem i zaznaczają, że w ostatnim wyścigu będzie triumfować lepszy zawodnik. Dla wszystkich fanów F1 fakt, że walka o tytuł mistrzowski rozwikła się dopiero podczas wyścigu w Abu Dhabi jest bez cienia wątpliwości niesamowity. Na pewno rozstrzygający wyścig tego sezonu Formuły 1 może nam dostarczyć bardzo dużo emocji. Możemy więc jedynie wyczekiwać na finalne rozstrzygnięcie między tymi dwoma fenomenalnymi zawodnikami.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy