Brazylia właśnie zapewniła sobie promocję do światowych mistrzostw w Katarze! Zawodnicy Brazylii są już pewni wylotu na mistrzostwa świata w Katarze, gdyż pokonali kolumbijską narodową reprezentację wynikiem 1:0!

Brazylia właśnie zapewniła sobie promocję do światowych mistrzostw w Katarze! Zawodnicy Brazylii są już pewni wylotu na mistrzostwa świata w Katarze, gdyż pokonali kolumbijską narodową reprezentację wynikiem 1:0!

Brazylijska narodowa reprezentacja jest jedną z najbardziej utalentowanych drużyn piłkarskich i sympatycy futbolu ze Starego Kontynentu świetnie zdają sobie z tego sprawę. Co chwilę mamy szansę usłyszeć o młodym chłopaku, który może mieć dużą szansę na zrobienie gigantycznej kariery w piłce nożnej i wywodzi się on akurat z Brazylii. Naprawdę sporo piłkarzy, którzy uszczęśliwiali oczy kibiców piłki nożnej ze Starego Kontynentu wypuścił w świat ten kraj. Brazylijska narodowa drużyna w obecnej chwili posiada niezwykle silny skład, który bez żadnych wątpliwości będzie w stanie rywalizować o złoty medal na mistrzostwach świata, które będą się odbywać w roku 2022. Warto mieć na uwadze, że zawodnicy brazylijskiej reprezentacji narodowej świetnie przeszli przez eliminacje do światowych mistrzostw w Katarze. Mieli okazję, żeby zagwarantować sobie kwalifikację do światowych mistrzostw. Wieczorem w czwartek, jednakże potrzebowali do tego zwycięstwa z drużyną Kolumbii. Dzięki temu piłkarze z Brazylii bardzo dobrze dali radę z tym oponentem świętować mogli ugranie awansu.

W rozgrywanych w tej chwili eliminacyjnych zmaganiach do światowych mistrzostw w Katarze brazylijska narodowa reprezentacja tylko raz zgubiła punkty. To się wydarzyło właśnie w meczu z kolumbijską reprezentacją narodową, które się skończyło rezultatem 0 do 0. Gdy przyszła pora na rewanżowe spotkanie znowu brazylijscy reprezentanci byli faworytem. Ten pojedynek rozegrany został na boisku w Sao Paulo i piłkarze Brazylii byli naprawdę mocno zmotywowani, aby zwyciężyć swoich przeciwników. Przez długi czas utrzymywał się na tablicy wynik remisowy, ale finalnie piłkarze z Brazylii zdołali zdobyć decydujące trafienie. Trafienie, które przypieczętowało wygraną w trakcie tego starcia zdobył Paqueta, który otrzymał genialne podanie od najlepszego zawodnika narodowego zespołu Brazylii Neymara. W ten sposób narodowa kadra Brazylii stała się pierwszą ekipą z południowej Ameryki, która zagwarantowała sobie wylot na mistrzostwa świata w Katarze. Dobrze sobie uświadomić, że kwalifikacje zmierzają do końca i już za chwilę poznamy pełne zestawienie drużyn, które powalczą o światowe mistrzostwo.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy