2023 Fantastyczny transfer Cristiano Ronaldo - kapitan narodowej drużyny Portugalii występować będzie w Arabii Saudyjskiej!

2023 Fantastyczny transfer Cristiano Ronaldo - kapitan narodowej drużyny Portugalii występować będzie w Arabii Saudyjskiej!

Kapitan narodowej reprezentacji Portugalii zagra na Dalekim Wschodzie - fenomenalny transfer Cristiano Ronaldo!

Bez cienia wątpliwości aktualnie piłka nożna jest najpopularniejszą sportową dyscypliną na całym świecie. Futbolowi fani uwielbiają mobilizować swoich ulubionych graczy i zasiadać na trybunach. Tu chodzi w głównej mierze o takich zawodników, którzy posiadają świetne umiejętności. Jednym z piłkarzy, który intrygował sympatyków piłki nożnej z całego świata przez wiele lat jest Ronaldo. Kapitan Portugalii kreował swoją renomę latami, stając się jednym z najbardziej kompletnych piłkarzy w historii piłki nożnej. Na przestrzeni lat Ronaldo stał się piłkarzem, który nie boi się wyzwań i pokazuje swoje zdolności w różnorodnych piłkarskich ligach. Doskonałym dowodem na rozmiary jego kariery jest fakt, że jest najlepszym napastnikiem w dziejach Champions League, a także Realu z Madrytu.

W ostatnich latach dyspozycja Cristiano Ronaldo nie była zbliżona do tej, którą mieliśmy okazję śledzić jeszcze kilka lat temu. W efekcie rozpoczęły się problemy w United, gdyż trener zaprzestał wypuszczać go w wyjściowej jedenastce. To niesamowicie zirytowało gracze reprezentacji narodowej Portugalii, gdyż jest on znany z niezwykłych ambicji i astronomicznej chęci wspierania zespołu. Cristiano Ronaldo przed mundialem w Katarze postanowił udzielić kontrowersyjnego wywiadu, w którym atakuje szkoleniowca Manchesteru Utd i zarzuca mu brak profesjonalizmu. Przez to Manchester United zdecydował się na rozwiązanie kontraktu z zawodnikiem Portugalii. Cristiano Ronaldo ku zdziwieniu wszystkich piłkarskich fanów, zdecydował, iż swoją karierę kontynuować będzie w Arabii Saudyjskiej. Jego nowym zespołem będzie Al Nassar, a kapitan drużyny Portugalii zarobi tam 200 milionów EURO za rok gry. Umowa podpisana została na dwa lata, lecz istnieje szansa że będzie przedłużona, jeśli obie strony się na to zgodzą. Bez cienia wątpliwości ten transfer to historyczne zdarzenie w dziejach piłki nożnej i jednocześnie podsumowanie pewnego etapu w Europie. W trakcie przedstawienia w nowym klubie kapitan Portugalii zapowiedział, iż jego misja w Europie jest wykonana i przeszedł czas na świeże wyzwania. Pozostaje nam więc wyłącznie poczekać na prezentację niezwykłej gry zawodnika narodowej kadry Portugalii w kompletnie nowych rozgrywkach.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy